top of page
  • Yazarın fotoğrafıMÜSİAD Sivas

VERAPEN™ | İsmail COŞAR


Verapen - ismail Coşar

SİRKET ÜNVANI

VERAPEN AHŞAP PVC MOBİLYA İNŞAAT İTH VE İHR LTD ŞTİ.


YETKİLİ KİŞİ

İsmail COŞAR


ADRES

Fabrika: Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No :16 Sivas

Satış Ofisi: Çarşıbaşı Mahallesi Hikmet Işık Cad. Sakinler Sitesi No:24/B Sivas


TELEFON

+90 346 223 73 32

+90 532 067 18 99


FAX

+90 346 225 02 05


WEB SİTESİ


E-POSTA


ÜRÜN HİZMETLER

PVC VE ALUMINYUM VE CAM BALKON İMALAT YAPILMASI

EGEPEN PVC DOGRAMA VE ALBERT GENAU İLE IQ ALÜMİNYUM ANA BAYİSİ


KURUMSAL

Verapen uzun bir geçmiş ve bu sürede kazanılmış tecrübe ve deneyimin verdiği güç ile geleceğe başarılı adımlarla, güven içinde ilerlemektedir. Üçler Elektrik adıyla ticari faaliyetine 1987 yılında başlamış ve bu güne kadar büyük projelerde yüklenici konumlarında bulunmuştur.


1995 yılında inşaat, 2000 yılında mobilya ve pvc kapı-pencere sistemleri sektöründe en iyi reklamın müşteri memnuniyeti olduğu bilinciyle 21. yılın sonunda da devam etmektedir.

Güçlü ve yenilikçi hedefler kazandırılmış kurumsal yapıya sahip ve bu yapıyı geliştirmek için çalışan inançlı yönetimi ile daha büyük hedeflere ulaşmak için emin adımlarla ilerlemektedir.


Firmamızın gücü, temelinde yatan tecrübeden kaynaklanmaktadır.

MİSYONUMUZ

Kaynakları en verimli şekilde kullanarak toplum ihtiyaçlarını önceden görüp karşılamaya odaklanmış, üstün hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka imajına sahip, topluma çalışanlara ve doğaya karşı saygılı sorumluluklarını yerine getiren, saygın birçok konuda öncü, sattığı ürün ve hizmete satış sonrasında da sahip çıkarak, kurumsal ve uzun ömürlü bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.


VİZYONUMUZ

Sektöründe önde gelen bir firma olarak; yeniliklere açık, ileriyi görebilen, ülkemizi yurt dışında başarılı bir şekilde temsil edebilen, geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek üretim hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan, ülkemize katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, kısacası çağın yeniliklerini sektörün gelişimi ile bütünleştirerek hizmet eden bir firma olmayı hedefledik.


VERAPEN Resmi web sitesini ziyaret Etmek için tıklayınız
Comments


bottom of page