top of page
  • Yazarın fotoğrafıMÜSİAD Sivas

EYMİR ÇELİK KAPI™ | Yavuz EYMİRYetkili Kişi

Yavuz EYMİR

Web Sitesi

Telefon

03462254348


E-posta

Genel Merkez

Çarşıbaşı Mh. Bed. Doğruyol Sk No:2 Sivas Faaliyet Gösterilen Sektör

Çelik kapı üretimi, Laminant parkeKurum Hakkında

Eymir Çelik Kapı olarak 30 yıllık ahşap doğrama ve mobilya sektöründeki tecrübemizden sonra 1999 yılında çelik kapı sektörüne girerek halkımıza verdiğimiz hizmeti devam ettirmekteyiz.


Kurulduğu günden bugüne kadar müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ilke edinen Eymir Çelik Kapı her geçen gün ürün yelpazesine kattığı yeni lüks modelleriyle istenen her türlü ihtiyaca cevap verebilecek hale gelmiş olup, kalite ve hizmette daha iyiyi yapma çabası içindedir.


Çelik kapı sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek; parmak izli, uzaktan kumandalı, alarmlı, evinize gelen kişinin fotoğrafını çeken ve kaydeden kapıları ilk olarak yöresinde halkına tanıtmış ve satışa sunmuştur.


Profesyonel, güler yüzül ve hızlı montaj ekibiyle, kaliteden ödün vermeden gününde ve zamanında montaj yaparak ve montaj sonrası sınırsız hizmetle müşterimizin sevgisini ve güvenini kazanmış bulunmaktayız. Ayrıca çelik kapılarımızdaki ISO9001, ISO2000 ve TSE Kalite belgeleri, kalitemizi kanıtlamaktadır.


Eymir Çelik Kapı olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için Sivas’ın en büyük çelik kapı showroom’unu hizmete açarak bol çeşit ve seçenekler sunmuştur. Ayrıca Sivas il ve ilelerinde 73 adet bayisiyle, Sivas il, ilçe ve çevre illerdeki 170’ın üzerinde inşaat firmalarıyla çalışarak günden güne büyümekteyiz. Bu da bize büyük gurur ve onur vermektedir. Bütün bunları siz değerli müşterilerimize borçluyuz.

Tüm müşterilerimize Teşekkür Ediyoruz.


GÜVENLİĞİNİZ, ZEVKİNİZ VE SİZİN İÇİN HER ZAMN SİZİNLE…
Comments


bottom of page